Kontroly, opravy bŕzd

Oprava a bŕzd vrátane brzdovej kvapaliny

Je pravda, že moderné brzdové systémy v automobiloch už málokedy zlyhajú. Ale ich opotrebenie vplyvom času a používania nedá zabrániť. Ak je Vaše vozidlo v našom Autoservisu AsApex, požiadajte o kontrolu brzdových doštičiek. Táto kontrola Vám môže signalizovať v akom skutočnom stave sú a veľmi často odhalí aj iné príčiny poklesu brzdového účinku Vášho vozidla. Opotrebenie dielov (predovšetkým doštičky, čeľuste, kotúče), závady na prívodoch brzdovej kvapaliny, chybné gumené časti, netesnosti a únik brzdovej kvapaliny, nedostatočná prítlačná sila u obloženia a ďalšie možné závady zistí len skúsení odborníci pri kontrole celého systému.

Zameranie našu činnosti v rámci rýchleho servisu je predovšetkým na výmenu brzdových doštičiek. Náš kvalifikovaný servis je po vzájomnej dohode skontrolovať celý brzdový systém a pritom rýchlo a lacno opraviť.

Nechávajte si pravidelne kontrolovať brzdové doštičky a celý brzdový systém.

Odstránenie závad v brzdovom systéme zvyšuje bezpečnosť Vašu aj Vašich spolucestujúcich.

VÝHODY KTORÉ U NÁS DOSTANETE

Rýchlosť opravy

V Autoservisu AsApex máme skúsenú partiu mechanikov, ktorí dokážu opraviť Váš automobil za krátku dobu. Naši Automechanici sú rýchli ale kvalitné. Nebudeme Vás zbytočne obťažovať dlhú čakaciu dobu.

Kvalitná práca

Po odjazdení od nášho autoservisu sa Vám nestane, že opravované časť bude opravená len chvíľku. U nás v Autoservisu AsApex robíme poctivú prácu za rozumnú cenu.

Cenová politika

Vďaka našej špeciálnej cenovej politike budete prekvapení koľko zaplatíte.