O nás

Akciová spoločnosť AUTOCENTRUM  Trenčín vznikla v roku 1996 so 100%-nou kapitálovou účasťou slovenských akcionárov. Od začiatku svojej činnosti je naším prvoradým záujmom spokojný zákazník, ktorého považujeme nielen za zákazníka-kupujúceho, ale predovšetkým za svojho partnera, pričom hlavný dôraz kladieme na nami poskytované služby, ktoré sú pilierom našej spoločnosti a zárukou spokojnosti zákazníka. Hlavnou náplňou spoločnosti je predaj vozidiel značky NISSAN, záručný a pozáručný servis, predaj originálnych náhradných dielov a príslušenstva, výkup vozidiel na protihodnotu ako aj sprostredkovanie doplnkových služieb ( leasing, poisťovanie vozidiel).

Sme si vedomí toho, že naše služby sú základom doposiaľ vybudovaného mena spoločnosti ako aj základom ďalšieho napredovania. Preto sa snažíme čo najviac uspokojiť priania a potreby našich zákazníkov a neustále zvyšovať kvalitu poskytovaných služieb.

NAŠE ZÁVÄZKY VOČI VÁM

V našej spoločnosti chceme, aby ste boli spokojní so všetkým, čo robíme. Vlastne chceme, aby ste boli naozaj spokojní so všetkým, čo robíme.
Či vám pomôžeme vybrať si vhodný nový model, rýchlo poskytnúť servis autu, ktoré už vlastníte, poskytnúť vám rýchlu asistenčnú službu na cestách alebo len cennú radu pri káve, chceme si byť absolútne istí, že sme urobili všetko pre to, aby sme vám dali to, čo chcete. Od zdvorilého predstavenia pri vašom príchode do autosalónu po zaznamenanie vašich potrieb na sledovanie vašej objednávky. Od objednania do servisu, cez priebežné informovanie o stave vykonaných prác, až po odprevadenie k opravenému vozidlu.
Ak od nás očakávate najlepší možný zákaznícky servis, je to správne. A ak si myslíte, že by sme vám dokázali pomôcť ešte väčšmi, povedzte nám to.
Pre nás nie je podstatné, s akým dopytom nás oslovíte. Vedzte, že starostlivosť o vás pocítite v každom prípade.

AUTOCENTRUM, a.s. Trenčín  - to je vaše centrum komplexných služieb vozidiel značky NISSAN.