Výmeny autoskiel

OPRAVA AUTOSKLÁ

Oprava a výmena Vášho autosklá | Rýchlo a lacno

Odborne opravené bodové praskliny čelného skla vozidla do priemeru 2,5 cm poškodenia a opravy pozdĺžnych prasklín v maximálnej dĺžke 15 cm poškodenia.

Vykonaním opravy sa zabráni ďalšiemu prasknutiu skla v mieste pôvodného poškodenia. Sklo po oprave nevykazuje optickú vadu. Zákazník obdrží atest pre prípadnú kontrolu STK, Polícia SR, a pod.

Realizácia opravy prináša klientovi významnú finančnú úsporu, pretože nie je nutné vykonávať výmenu čelného skla. Zákazník ušetrí čas aj náklady.

Výmena poškodeného čelného skla je finančne nákladná. Poškodenie čelného skla je závada typu C, pre ktorú nie je vozidlo spôsobilé na prevádzku na pozemných komunikáciách. Problémy môžu vzniknúť aj pri kontrole na STK, pretože kontrola čelného skla je zaradená medzi vybrané kontrolné miesta. Pri cestnej kontrole Políciou SR sa vodič s poškodeným čelným sklom vystavuje odobratí osvedčenia o technického preukazu k vozidlu. Pri ceste do zahraničia s poškodeným čelným sklom nebude vodiči umožnený vjazd na území cudzieho štátu. To sú len niektoré z problémov, ktoré vodiča s poškodeným čelným sklom čakajú, nehľadiac na to, že bezpečnosť vodiča a celej posádky vozidla je z dôvodu obmedzeného výhľadu znížená. Práve z týchto dôvodov vstupuje do popredia odbornosť, kvalita a profesionalita služieb, ktoré sa vykonávajú vo vybraných pobočkách autoservisné siete BestDrive, ktoré sú na túto opravy čelných skiel autorizáciu. Veľa spokojných zákazníkov, ktorí si k našim mechanikom vybudovali už mnohokrát osobné vzťahy, je toho dôkazom.

Nemeňte zbytočne čelné sklo a skúste si ho u nás nechať opraviť!

Výmena autosklá

V prípade rozsiahleho poškodenia vymieňame tieto typy autoskiel pre všechyn typy vozidiel.

  • Výmena čelných skiel
  • Výmena bočných skiel
  • Výmena zadných skiel

VÝMENA A INŠTALÁCIA FÓLIE NA VAŠE AUTOSKLO

Vymeníme a nainštalujeme fóliu s našej širokej škály priepustnosti

Autoservis AsApex ponúka profesionálnu montáž autofólií na autosklá bez akejkoľvek demontáže časti automobilu. K nainštalovaným autofóliím dávame vždy na každej tónované okno automobilu zákonný atest vydaný Ministerstvom dopravy Českej republiky.

V Autoservisu AsApex platíte za kvalitne odvedenú prácu za nízke ceny s použitím tých najlepších materiálov.

MERANIE Priepustnosť SKIEL

Ponúkame Vám presné premeranie tónovaných autoskiel. Ako jediní v SR prevádzame meraní rovnakým certifikovaným prístrojom ako má polícia SR pri cestných kontrolách. Vyhláška stanovuje celkovú priepustnosť bočných predných skiel 70%. U nás máte 100% istotu, že váš automobil bude spĺňať vyhlášku Ministerstva dopravy. Chcete si byť istí, že nedostanete pokutu? Nechajte si zmerať priepustnosť vašich tónovaných autoskiel! Zákazníkom nášho Autoservisu AsApex ponúkame konzultáciu a premeranie zadarmo!

POZOR - AsApex tónuje podľa vyhlášky Ministerstva Dopravy!